Fototapety a tapety


Moderné technológie umožňujú aplikovať na dvere vstavaných skríň rôzne motívy – abstraktné, detské a prírodné motívy, ornamenty, scenérie, životné momentky, ale i vlastné fotky.

Fototapety

Fotky alebo obrázky sú vytlačené na samolepiacu fóliu potiahnutú matnou fóliou. Vďaka našim skúsenostiam uprednostňujeme matnú fóliu, pretože chráni grafiku pred škrabancami či iným poškodením. Následne sú fototapety nalepené na drevotriesku alebo na sklo a uchytia sa pod samotným profilom (systémom), čím sa zabráni stiahnutiu fototapety vplyvmi prostredia.
Rôzne grafiky sa dajú vytlačiť i na fólie prepúšťajúce svetlo, ktoré sa následne môžu aplikovať na zadnú stranu skla (vhodné na prechodové dvere, deliace steny). Skriňa môže byť samozrejme vybavená i vnútorným osvetlením, ktoré spolu s priepustnosťou fólie urobia z Vašej skrine jedinečný doplnok interiéru.
Všetky ponúkané fototapety sa dajú vytlačiť i na klasické plátno a následne sa dajú využiť ako bežný obraz pre dekoráciu steny.

Tapety

Používame vliesové tapety značky KARKI, ktoré sa aplikujú na dvere ALUDOOR. Následne sa tapety uchytia pod profily (systém). Tento typ tapiet je vyrobený z netkanej textílie a ich veľkou výhodou je ich paropriepustnosť, ekologickosť a to, že sú príjemné na dotyk a dajú sa umývať navlhčenou handričkou (bližšie popisy čistenia sú uvedené pri každej tapete). V ponuke máme tapety, ktoré sú zvyčajne dostupné na sklade dodávateľov, čo zabezpečuje krátku dodaciu lehotu našich produktov. Tapety sa nedajú kupovať na presný rozmer, minimálny odber je vždy 1 rolka z daného druhu tapety.

Nami ponúkané tapety si môžete prezrieť v katalógu dostupnom v našich kamenných predajniach (v Bratislave).

Fototapety a tapety nie len na posuvných dverách vstavanej skrine

Rovnaké fototapety a tapety sa dajú použiť i na steny vo Vašom byte, čím Vám vznikne jednoliaty celok a skriňa do priestoru skvelo zapadne. Fototapety sa aplikujú na stenu bez použitia špeciálnych nástrojov. Stačí, keď odlepíte papierovú časť a následne fototapetu priložíte tam, kde ju chcete mať.


Fototapety

* This field is required

© Copyright 2012 | Všetky práva vyhradené Aludoor