Vstavané skrine do obývacej izby


Ak interiér svojej obývačky nechcete zariadiť fádne, ale naopak ho ozvláštniť naozaj zaujímavým prvkom, práve pre Vás sú tu vstavané skrine do obývačky. Tie spájajú naozaj jedinečný dizajn spolu s bohatými odkladacími priestormi, do ktorých sa zmestia nielen dekorácie, ale aj kompletná elektronika, bar a mnohé iné. Vstavané skrine do obývačky sú ideálne aj na vytvorenie vlastnej súkromnej knižnice.

Nábytok je možné vyhotoviť v množstve prevedení, všetko záleží len na podmienkach daného priestoru a najmä na Vašich predstavách. Môžete si napríklad nechať vyrobiť vstavané skrine na mieru tvorené otvorenými regálmi s policami v rozličných veľkostiach či časť skrine zakryť posuvnými dverami. Skrine nemusia byť umiestnené výlučne pozdĺž steny, ale sú vhodné aj ako alternatíva predelenia miestnosti na niekoľko zón, kedy sa skriňa umiestni priamo do otvoreného priestoru.

Ak aj Vás oslovila myšlienka zariadiť svoju obývačku netradične a zároveň prakticky, nechajte si v Aludoor navrhnúť vlastnú vstavanú skriňu do obývačky.

* This field is required

© Copyright 2012 | Všetky práva vyhradené Aludoor